Çelik Kapı Aksesuarları

Anasayfa

:

Çelik Kapı Aksesuarları

Multlock7x7 Barel

Multlock 7x7 Çelik Kapı Bareli

Multlock 7x7 Çelik Kapı Bareli

MulTLock 7x7 standart güvenlik silindirleri pimli kilit silindir mekanizmasına sahiptir ve bu mekanizmada 7 hücre yer almaktadır. 7x7 sistem anahtar çift taraflı Nikel Gümüş yapıya sahip olup baş kısmı plastiktir. Mul-T-Lock®un standart anahtar platformu olan 7x7. ekonomik çözümler için geliştirilmiştir.
MULTLOCK İNTERACTİVE ÇELİK KAPI BARELİ

MULTLOCK İNTERACTİVE ÇELİK KAPI BARELİ

Multlock İntraktif Çelik Kapı Bareli

Delinmeye karşı dayanıklı iç yapıya sahiptir. Maymuncukla açılmaya karşı yüksek seviye dayanıma sahiptir. Güvenlik için vakumlu ambalajlı 5 Adet patentli anahtar. Multlock tuzaklı barel kapınızdaki mevcut barelin yerine kısa bir işlemle monte edilir.
Multlock mt5 71 mm barel

Mul-T-Lock MT5+ özel seri 71 mm barel

Multlock MT5 71 mm Çelik Kapı Bareli

Alt tarafı çelik takviyeli, delinmez çelik gövde ve maymuncuk ile açılmayan seri Sadece ürünün içinden çıkan kart ile yedek anahtar yapılır, karta sahip olmayan kişilere anahtarınızı verseniz bile kopyalatamaz!
Kale cec çelik kapı bareli

KALE 164 CEC M YÜKSEK GÜVENLİKLİ SİLİNDİR

Kale Cec 69 mm Çelik Kapı Bareli

Tüpten şifreli yüksek güvenlikli silindir. 68 mm. 5 anahtarlı. Maymuncuk ile açılmaya karşı özel tüp yapısı. Matkapla delinmeye karşı çelik pimler. Kırılmaya karşı alt kısımda U çelik takviye
Kale alarmlı barel

Kale 69 mm Alarmlı Çelik Kapı Bareli

Kale Alarmlı Barel

KALE Alarmlı Barel 164ASYN 26+10+35 71 mm 100 dB Alarm Ses Seviyesi Kale Tuzaklı Silindir Anti-matkap Delinme Karşıtı Değiştirilebilir Pil ile Çalışır
Kale tuzaklı çelik kapı bareli

Kale 69 mm Tuzaklı Çelik Kapı Bareli

Kale Tuzaklı Çelik Kapı Bareli

Standart profil. delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli gövde Pirinç, nikel kaplamalı multikanallı bilyalı 3 adet anahtar. Özel sinter döküm kam. Bilgisayar teknolojisi anahtar kombinasyonu. Fosfor bronz yaylar. MS 58 özel çekme pirinç pimler
Kale uzaktan kumandalı barel

Kale X10 Uzaktan Kumandalı Çelik Kapı Kilidi

Kale X10 Uzaktan Kumandalı Çelik Kapı Bareli

Teknik Detayları. Tüm Silindirli Kilitlere Uygulanabilir. Ev Otomasyonu İle Uyumlu Çalışır. Silindir Boyu Kapı Kalınlıklarına Göre Silindir Boyu Ayarlanabilir. Uzaktan Kumandalı Kilit Saw Rezonatörlü, Değişken Kodlu Elektronik Devre Kartı Smd Teknolojisi Bilgi Aktarımı Radyo Sinyalleri Fiziksel Temas Yok Güvenlik Kodu Sistemi Keylock Teknolojisi Okuma Süresi 1 Sn Kilitleme Mikro Elektro İle Motor İle Redüktörlü Dc Motor İle Otomatik Kilitleme Manyetik Kontak İle (Opsiyonel) Kumanda Hafıza Sayısı 40 Kumanda (Opsiyonel:100) Parmak İzi İle Kontrol Parmak İzi Okuyucu Ünitesi El İle Açma Kapama (Opsiyonel) Uzaktan Açma Kablosuz Buton İle (Opsiyonel) Şebeke Beslemesi Adaptörü İle Şarjlı Pil Kullanarak (Opsiyonel) Ev Otomasyon Sistemi Var (Opsiyonel). Kablosuz Geri Bildirim Aparatı İle Alarm Bağlantısı Kablosuz Bağlantı (Opsiyonel) Telefon İle Kontrol Telefon Modülü İle (Opsiyonel) Pil Kullanım Ömrü 4 Adet Aa Boy Alkalin Pil İle Ortalama 5000'E Kadar Açma-Kapama, Lityum Kullanılması Halinde Ortalama 10000'E Kadar Açma-Kapama.
Dijital Kapı Dürbünü

Yale Dijital Kapı Dürbünü

Dijital Kapı Dürbünü

Yale Dijital Kapı Dürbünleri ile istenmeyen misafirlere karşı evinizin güvenliğini arttırın. Kapınızda yapacağınız basit bir değişimle mevcut optik kapı dürbününüzü LCD ekranlı hale dönüştürebilirsiniz. Yaşlı ve çocukların kullanımı için ideal olan Dijital Kapı Dürbünü kapınıza gelenlerin görüntülerini geniş açılı bir ekranda gösterebilir, hatta gün içerisinde kapınızı çalanların görüntülerini hafıza kartına kaydeder. Gün sonunda kimlerin kapınızı çaldığını görebilirsiniz.